Serwis laptopów hp Bydgoszcz

Serwisujemy laptopy pogwarancyjne

Serwis laptopów HP

Pn-pt 9.00 – 20.00
Sobota-Niedziela 8.00 – 16.00

Serwis laptopów hp Bydgoszcz

Serwis laptopów HP, jest jednym z wiodących serwisów na ternie Bydgoszczy i okolic z wieloletnim doświadczaniem w naprawie laptopów HP oraz innego sprzętu komputerowego. Świadczymy usługi klientom indywidualnym jak i biznesowym. Realizujemy usługi pogwarancyjne naprawy laptopów HP zazwyczaj w ciągu 24h-48h od czasu odebrania komputera od klienta.

Oferujemy szybkie naprawy i modernizacje wszystkich modeli laptopów: HP Pavilion, HP ENVY, HP EliteBook, HP OMEN, HP Spectre, HP Stream, ZBook, Chromebook, HP Compaq, HP ProBook, HP OmniBook oraz innych modeli laptopów HP.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem laptopów w Bydgoszczy, ze względu na pandemię i dużą liczbę zachorowań na COVID prosimy o kontakt telefoniczny 535 325 817 w celu umówienia spotkania z naszym serwisantem. Nie możesz wyjść z domu, lub załatwić sprawy w biurze? Przyjedziemy do Ciebie, odbierzemy i po naprawie dostarczymy laptopa, komputer do miejsca zamieszkania, pracy.

Naprawa laptopów Hp

Usługi Serwisowe laptopów hp

Nasz serwis laptopów HP Bydgoszcz świadczy usługi naprawy takie jak:
Instalacja systemu operacyjnego: Windows 10, Windows 11,
Usuwanie wirusów komputerowych, adwere, spywere oraz innych programów szpiegujących,
– Aktualizacja najnowszych
sterowników laptopa HP,
– wgranie BIOSu do laptopa HP,
– odzyskiwanie danych z dysku laptopa Hp,
– wymiana dysku HDD na dysk SSD,
– naprawa i wymiana płyty głównej laptopów HP,
– wymiana
matrycy laptopa HP,
– naprawa, wymiana uszkodzonych elementów w laptopie Hp,
– wymiana,
wklejenie nowej klawiatury w laptopach HP

serwis laptopów HP Bydgoszcz

modernizacja laptopów komputerów HP

Potrzebujesz laptopa do pracy, a może nauki, firma Hp w swojej ofercie posiada laptopy przeznaczone dla biznesu serii: Hp ProBook, Hp EliteBook, HP ZBook. Dzięki zróżnicowanej ofercie, możesz zakupić laptopa dostosowanego do Twoich potrzeb. Jeśli posiadasz starszy model laptopa HP, lub chcesz przyspieszyć swój laptop. Skontaktuj się z naszym serwisem laptopów HP w celu modernizacji laptopa, poprzez wymianę starego dysku HDD na szybki dysk SSD. Dzięki takiemu zabiegowi Twój laptop HP przyspieszy swoją pracę nawet sześciokrotnie. Laptop już nie będzie mulił, a strony WWW będą otwierać się w sekundę.

Podczas usługi wymiany dysku na dysk SSD, nie stracisz swoich danych, nasi serwisanci zainstalują nowy system Windows 10 / Windows 11, wgrają aktualizacje systemowe, zainstalują oprogramowanie, przegrają dane ze starego dysku HDD na nowy dysk SSD. Przed wykonaniem usługi informatycznej, nasz serwis komputerowy w Bydgoszczy dokona wyceny usługi serwisowej i po dokonaniu usług wystawi fakturę.

Naprawa Laptopów HP Bydgoszcz

Potrzebujesz laptopa do gier komputerowych, tworzenia grafiki komputowej o bardzo mocnych parametrach technicznych wyposażonego np. w mocny procesor Intel I7 lub Ryzen 5 z dużą ilością pamięci RAM, szybkim dyskiem SSD M2, z mocna kartą graficzną RTX 3060 TI oraz 144Hz matrycą to rozejrzyj się za laptopem z serii Hp Omen. Laptopy te charakteryzują się wysoką wydajnością, uzależnioną od modelu laptopa. Niestety z naszego doświadczenia serwisowego wiemy, że często użytkownicy zapominają o cyklicznym czyszczeniu układów chłodzenia, wymiany pasty termoprzewodzącej na procesorze oraz termopadów na karcie graficznej. Niestety brak odpowiedniej konserwacji laptopów HP może spowodować przegrzanie układów scalonych, co prowadzi do trwałego uszkodzenia np. układu graficznego lub przegrzania procesora.

404 bład pogotowie komputerowe

Historia Firmy HP w pigułce

Firmę Hewlett-Packard (HP) założyli Panowie William „Bill” Hewlett i David „Dave” Packard , którzy poznali się w latach 30 na Uniwersytecie Stanforda. Firma HP założona została w 1939 r. w Palo Alto w Kalifornii. W roku 2010 firmą HP zatrudniała ok. 324 tyś pracowników na całym świecie, a pod względem obrotów przedsiębiorstwo informatyczne świata zajmowało drugie miejsce na świecie.

Firma Hp specjalizuje się w produkcji : laptopy HP, serwery HP, drukarki HP, komputery stacjonarne HP, dostawca usług i rozwiązań informatycznych. W Polsce firma HP wymieniła ponad 12 mln starych praw jazdy oraz zbudowała systemu wspierającego dopłaty dla rolników. W UE stworzyła system Informacyjny Schengen, umożliwiający obywatelom UE podróżowanie po Europie bez paszportów
W roku 2013 dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firma HP była drugim co do wielkości sprzedaży dostawcą komputerów i laptopów na świecie.
Do najpopularniejszych laptop zaliczamy takie serie jak: HP ENVY, HP ProBook, HP Pavilion, HP Chomebook, Hp Stream, HP ZBook, HP Compaq, HP Omen itp.

pogotowie komputerowe Bydgoszcz
Scroll to Top