Serwis laptopów lenovo Bydgoszcz

Serwisujemy laptopy lenovo

Serwis laptopów LENOVO

Pn-pt 9.00 – 20.00
Sobota-Niedziela 8.00 – 16.00

Serwis laptopów lenovo Bydgoszcz

Firma Lenovo po przejęciu IBM, stała się jednym z wiodących graczy na rynku komputerów przenośnych. Jako pogwarancyjny serwis laptopów Lenovo Bydgoszcz, włożyliśmy dużo energii w rozwój umiejętności pozwalające naprawić każdy model laptopa Lenovo takich jak seria: ThinkPad , IdeaPad itp.

Serwis Lenovo Bydgoszcz zaoferuje ci pomoc kiedy Twój laptop nie uruchamia się, nie możesz zalogować się do Windowsa, klawiatura nie działa, samoczynnie się wyłącza, masz zbita matrycę, wolno się uruchamia, zamula.

Z powodu pandemii i licznych komplikacji wiemy, ze potrzebujesz laptopa do zdalnej pracy,  a dzieci do nauki szkolnej, a może do rozrywki. Dlatego serwis laptopów w Bydgoszczy dokona szybkiej diagnozy i po wycenie bez zbędnej zwłoki wykona usługi serwisowe (przybliżony czas oczekiwania to zazwyczaj 24-48h)

Nasz serwis komputerowy przyjmuje zgłoszenia telefoniczne 7 dni w tygodniu od 9:00 do 20:00, a nawet w święta. Zadzwoń do nas pod numer 535 325 817 lub napisz na biuro@serwisbydgoszcz.pl, ustalimy termin naprawy.

Możesz również skorzystać z usługi dojazdu pogotowia komputerowego, serwisu mobilnego na terenie Bydgoszczy, dzięki czemu nie będziesz już musiał przynosić do nas komputera, my zadbamy o jakość usługi serwisowej, a ty zaoszczędzisz czas!

Naprawa laptopów Hp

Usługi serwisowe laptopów lenovo

Serwis laptopów LENOVO Bydgoszcz świadczy usługi naprawy takie jak:
naprawa i wymiana gniazda zasilającego laptopa Lenovo,
– wymiana luźnych i uszkodzonych zawiasów
laptopa Lenovo,
– klejenie, wymiana uszkodzonych elementów
obudowy laptopów Lenovo,
– naprawa i wymiana płyty głównej
laptop Lenovo,
– wymiana uszkodzonej matrycy laptopa Lenovo,
– przeformatowanie i p
rzyspieszenie pracy komputera Lenovo,
– instalacja i aktualizacja BIOS, oprogramowania komputerów Lenovo,
optymalizacja i dostrojenie komputera Lenovo,
– czyszczenie chłodzenia i wymiana podzespołów komputerów Lenovo,
– inne naprawy laptopów, komputerów Lenovo.

Serwis laptopów Lenovo Bydgoszcz

modernizacja komputerów lenovo

Serwis laptopów Bydgoszcz, specjalizuje się w modernizacji laptopów, komputerów, które dzięki rozbudowie, wymianie podzespołów komputerowych, będą działały szybciej.

Na szybkość dziania komputera, laptopa składa się kilka czynników. Jednym z nich jest rozbudowa bądź wymiana podzespołów. Do najczęstszych modernizacji należą:
rozbudowa pamięci operacyjnej RAM, co ma wpływ na sprawniejsze korzystanie z programów graficznych, gier komputerowych,
wymiana starej karty graficznej GTX na RTX, pozwoli na granie w wymagające, najnowsze gry komputerowe,
wymiana zasilacza, na mocniejszy, który zapewni stabilną pracę komputera,
– w
ymianą dysku twardego HDD na szybki SSD, lub bardziej pojemny, taka modernizacją ma znaczący wpływ na szybkość dziania laptopa,
Przed
modernizacją laptopa, komputera ustalamy z klientem, koszty związane z usługą serwisową oraz kosztem podzespołów. Po akceptacji przystępujemy do prac serwisowych, na które udzielamy 2 miesięczną gwarancję.

Naprawa Laptopów lenovo Bydgoszcz

Naprawa gniazda zasilania Lenovo: laptopy często są podatne na awarię gniazda zasilania, które jeśli mocno jest obciążone przez zasilacz, lub przez nie prawidłowe użytkowanie tzw. wkładanie końcówki zasilacza na silę. Na szczęście nasz serwis komputerowy posiada doświadczonych serwisantów, którzy wymienią gniazdo zasilania w laptopie Lenovo.

Naprawa i wymiana LCD, taśmy matrycy Lenovo – Czy twój laptop ma uszkodzoną matrycę, widoczne przebarwienia, plamy, martwe Pixele, a może podczas ruszania skrzydłem matrycy pojawiają się na ekranie kolorowe paski, zanika obraz itp. Jeśli tak, skontaktuj się z naszym serwisem, zrób zdjęcia matrycy oraz tabliczki znamionowej z modelem laptopa Lenovo. Wyślij MMS na nr 535 325 817 lub na E-mail: biuro@serwisbydgoszcz.pl. Dokonamy wstępnej analizy usterki sprzętu, wycenimy koszty naprawy laptopa Lenovo.

Naprawa i wymiana klawiatury, palmrest laptop Lenovo: Zalałeś laptopa, nie działa klawiatura, a może brakuje klawiszy. Nasz serwis laptopów oferuję szybką wymianę klawiatury lub całego palmrestu. Przy pomocy odpowiednich narzędzi fachowo wkleimy klawiaturę w laptopa. Po naszych zabiegach serwisowych nie będzie śladu!

Naprawa komputerów stacjonarnych Lenovo: Jesteś szczęśliwym posiadaczem komputera Lenovo, przez wiele lat byłeś zadowolony z jego działania, jednak teraz komputer zamula, nie uruchamiają się, a może masz wirus komputerowe? Nie przejmuj się w ciągu 24h-48h rozwiążemy Twoje problemy z komputerem. Wgramy nowy system, skopiujemy dane, wymienimy dysk, dodamy pamięci RAM, wyczyścimy chłodzenie procesora, nałożymy nowe pasty termoprzewodzące. Po odbiorze komputera będziesz zadowolony z naszej usługi serwisowej jak i z przystępnej ceny!

naprawa laptopów Bydgoszcz

Historia Firmy lenovo w pigułce

Firma Lenovo jest znana na całym świecie z produkcji i sprzedaży komputerów osobistych, stacji roboczych, laptopów dla graczy, pamięci masowych, smartfonów, tabletów, aplikacji oraz innych innowacji technologicznych.

To Chińskie przedsiębiorstwo informatyczne powstało w 1984 roku od grupy 11 chińskich inżynierów, którzy założyli firmę New Technology Developer Inc, a w 1988 przekształcili ją w firmę Legend. Firma ta zaczęła produkować swoje pierwsze komputery osobiste. W roku 2003 firma przejęła pakiet większościowy firmy IBM i przekształciła się w nową markę Lenovo (len od starej nazwy, novo – z łaciny oznacza nowy).

Dziś Lenovo jest znane na całym świecie, działając w ponad 160 krajach. Firma poszukuje nowych rozwiązań, które ułatwiają życie konsumentom. Lenovo jest wiodącym producentem sprzętu komputerowego, technologii do przetwarzania danych oraz serwerów Lenovo.

usługi informatyczne Bydgoszcz
Scroll to Top